Konkurs "Każdy miesiąc tematycznie"

Drukuj PDF

"KAŻDY MIESIĄC TEMATYCZNIE"

 

"MARZEC MIESIĄCEM KOBIET"

Waszym zadaniem będzie zaprezentowanie kobiet - sportowców w formie: plakatu, prezentacji, opowiadania, wiersza, lub np. piosenki, czy pantomimy. Prace mogą prezentować kobiety, dla których sport jest sposobem na życie. Udział w akcji może wziąć każdy uczeń (możecie również dobierać się w pary). Prace należy dostarczyć do 19.03.2015 (czwartek) do pokoju nauczycieli wychowania fizycznego.

Każdy uczestnik zostanie doceniony, a najlepsze prace nagrodzone wyjątkowymi nagrodami. Zachęcamy do udziału :)

Szczegółowych informacji  udzielają: p. Korcz i p. Godlewska, p. Grabowski, p. Urbanowicz

--------------------

 

"LUTY MIESIĄCEM MIŁOŚCI DO SPORTU"

Wyniki akcji lutowej

I miejsce ? Julia Lembicz klasa II1

II miejsce -  Diana Kempińska klasa III3

 

Waszym zadaniem będzie zaprezentowanie miłości do sportu lub miłości w sporcie w formie: plakatu, prezentacji, opowiadania, wiersza, lub np. piosenki, czy pantomimy. Prace mogą prezentować jak wy kochacie sport lub miłosne pary sportowe.

Udział w akcji może wziąć każdy uczeń (możecie również dobierać się w pary). Prace należy dostarczyć do 11.02.2015 (środa) do pokoju nauczycieli wychowania fizycznego. Każdy uczestnik zostanie doceniony, a najlepsze prace nagrodzone wyjątkowymi nagrodami.

Zachęcamy do udziału !

Szczegółowych informacji  udzielają: p. Korcz i p. Godlewska, p. Grabowski, p. Urbanowicz

---------------

Zakończyła się akcja styczniowa

"STYCZEŃ MIESIĄCEM SPORTÓW ZIMOWYCH"

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i już dziś zachęcamy was do dalszej zabawy.

Wyniki akcji styczniowej

I miejsce - Zosia Łuczak i Paulina Otłowska klasa II2

II miejsce - Julia Lembicz klasa II1

Wyróżnienie - Magdalena Wojtasik i Diana Kempińska klasa III3


 

Gratulujemy i do zobaczenia w następnych miesiącach

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Ulti Clocks content

Z kalendarza


Dzisiaj jest: Poniedziałek
29 Sierpnia 2016
Imieniny obchodzą
Flora, Jan, Racibor, Sabina
Do końca roku zostało 125 dni.
Zodiak: Panna
You are here:   HomeSPORTProjekty sportowe2014/2015Konkurs "Każdy miesiąc tematycznie"