E-twinning realizowane projekty

Drukuj PDF

Uczniowie naszego Gimnazjum biorą udział w międzynarodowych projektach w ramach programu eTwinning. W czasie trwania projektów uczniowie porozumiewają się z kolegami z zagranicy w języku angielskim za pośrednictwem maili lub  czatu, przygotowują prezentacje, a nawet gotują!

Od XI.2011 - XII 2012 uczniowie klasy II3 brali udział w projekcie "Cooking and culture", w którym wraz ze szkołą z Niemiec i innymi szkołami w Polsce poznawaliśmy podobieństwa i różnice naszych regionalnych kuchni.

Od grudnia 2011 uczniowie klasy I3 przystąpili do projektu "Stories from then, now and tomorrow" wraz z uczniami ze Szwecji. W projekcie tym m.in. prezentujemy rówieśnikom z zagranicy nasze legendy. Projekt ten będzie trwać do 2013 roku.

W roku szkolnym 2013/2014 realizujemy także projekt "Helping pets".

 

 

 

 

 

 

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Ulti Clocks content

Z kalendarza


Dzisiaj jest: Poniedziałek
29 Sierpnia 2016
Imieniny obchodzą
Flora, Jan, Racibor, Sabina
Do końca roku zostało 125 dni.
Zodiak: Panna
You are here:   HomeSzkołaeTwinning> realizowane projekty e-twinning