Ogólnopolski Tydzień Kariery 2009

Drukuj PDF

 Ogólnopolski Tydzień Kariery, czyli OTK to planowana akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej inspirująca ogólnopolskie i lokalne inicjatywy środowisk doradców zawodowych na rzecz wspomagania drogi edukacji, zawodu, pracy i kariery. Po raz pierwszy ma być zorganizowana w dniach od 5 -11 października 2009r  i planowane jest jej coroczne wznawianie.

Ogólnopolski Tydzień Kariery wkomponował się  w strukturę działań naszego Gimnazjum przyjętych na  rok szkolny 2009/2010. Program tworzenia w szkole środowiska sprzyjającego rozwijaniu twórczego myślenia, samokształcenia i doskonalenia pracy nauczycieli w tym zakresie, wspomagania rodziców w wiedzę i tworzenie partnerstwa wychowawczo-edukacyjnego oraz całoroczna idea organizowania „Forum Osiągnięć Twórczych”, znalazło  w idei OTK dodatkowe źródło inspiracji i  właściwy moment inauguracji w naszym Gimnazjum nr 56 im. Józefa Wybickiego w Poznaniu - promocji innowacyjności i  twórczego myślenia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tygodnia >>> tutaj <<<

Zapraszamy także do odwiedzenia Ogólnopolskiego serwisu Tygodnia Kariery

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Ulti Clocks content

Z kalendarza


Dzisiaj jest: Poniedziałek
29 Sierpnia 2016
Imieniny obchodzą
Flora, Jan, Racibor, Sabina
Do końca roku zostało 125 dni.
Zodiak: Panna
You are here:   HomeSzOKOTKOTK 2009