Kiermasz książek

Drukuj PDF

Uwaga!

Kiermasz książek:

 

  • wtorek (21.06): 10.00 - 15.00
  • czwartek (23.06): 10.00 - 15.00

 

 

Jak zrobić film animowany?

Drukuj PDF

Z przyjemnością prezentujemy końcowy efekt pracy uczniów klasy II3 nad projektem edukacyjnym pt. "Jak zrobić film animowany?". Filmy powstały techniką poklatkową z użyciem plasteliny i klocków lego. Nad całością czuwał pan Karol Wierciński.

Więcej…
 

Wyniki Gimnazjady lekkoatletycznej

Drukuj PDF

W dniu 18 maja uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Poznania w lekkoatletyce. Chociaż nie zdobyli żadnego medalu, to ich wyniki były często zadowalające.

 

Więcej…
 

Turniej im. Macieja Zawiei

Drukuj PDF

W sobotę 11 czerwca uczniowie klasy sportowej wzięli udział w turnieju piłki nożnej, który organizowany jest przez brata zmarłego radnego miasta Poznania.

Więcej…
 

Zagłosuj na nasz projekt!

Drukuj PDF

Kochani!

Nasza szkoła wzięła udział w konkursie grupy Adamed 30 laboratoriów na 30 lecie ADAMEDU. Możemy wygrać 10.000 zł na wyposażenie w sprzęt eksperymentalny sali fizycznej.

Zwycięzcy zastaną wyłonieni w drodze głosowania internetowego. Prosimy wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli, znajomych i znajomych znajomych o wsparcie i głosowanie na nasz projekt. Wchodzimy na stronę "#"ADAMEDSmartUP/app/249092698772230/

a następnie:

  1. wybieramy 30 laboratoriów na 30-lecie Adamedu
  2. na błękitnym pasku wybieramy Zgłoszenia
  3. przechodzimy na drugą stronę listy projektów, odszukujemy projekt Gimnazjum 56 "Młodzi odkrywcy" no i oczywiście głosujemy! :)

Można oddać 1 głos dziennie do 30 czerwca. Dziękujemy za każdy oddany głos! :)

 

Wyniki - turniej siatkówki chłopców

Drukuj PDF

Zakończył się szkolny turniej piłki siatkowej chłopców "Złote trójki". Po dwóch miesiącach rywalizacji znamy 3 najlepsze zespoły.

 

Więcej…
 

Edukacja zawodowa - wycieczka do Firmy Volkswagen

Drukuj PDF

W dniu 2 czerwca 2016 r. uczniowie klas III odbyli wycieczkę do Firmy samochodów Volkswagen. Wycieczkę zorganizowała Aniela Kobusińska - Luty, doradca zawodowy i uczestniczyli w niej nauczyciele  Agnieszka Charko i  Krzysztof Urbanowicz.

Więcej…
 

Strona 2 z 51

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home