Erasmus+ projekt "Art at All European Levels" Wrażenia z wymiany do Radviliśkis na Litwie.

Drukuj PDF

W dniach 21 -28 lutego 2016r. uczniowie: Aleksander Nowakowski, Łukasz Sieradzki, Agnieszka Woźniak z klasy I2 i Jakub Wesołowski z klasy I4 oraz nauczyciele: pani wicedyrektor Beata Walińska, Agnieszka Zygmunt oraz Maria G. Mierkiewicz uczestniczyli w ramach programu Erasmus+ w wymianie na Litwę.

Więcej…
 

Warsztaty klasy dziennikarskiej w TVP Poznań

Drukuj PDF

11 marca 2016 grupa uczniów klasy dziennikarskiej (wraz z opiekunami p. Leśniewicz i p. Winnickim) wzięła udział w warsztatach w siedzibie TVP Poznań. Wystąpiliśmy także na żywo w porannym programie "Tej! Poranek".

Więcej…
 

Fotografia bez tajemnic

Drukuj PDF

11 lutego 2016 roku w ramach korelacji dwóch projektów Erasmus+ realizowanych w naszej szkole ("Our Gateway to Future Professional Careers" oraz "Art at all European Levels") grupa dziewczyn z naszej szkoły wraz z opiekunami - panem Krzysztofem Winnickim i Karolem Wiercińskim, uczestniczyła w warsztatach fotograficznych w Zespole Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu, mając okazję zapoznać się z zawodem fotografa. Zajęcia prowadziła zwyciężczyni 11 edycji Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic, pani Monika Strzelecka.

Więcej…
 

Brama Poznania i klasa artystyczna

Drukuj PDF

Dnia 16 lutego bieżącego roku my, czyli klasa artystyczna wraz z panią Agnieszka Zygmunt, w ramach zajęć artystycznych, wybraliśmy się do Bramy Poznania. Wraz z wybiciem godziny dziesiątej wyposażeni w słuchawki i elektroniczne przewodniki ruszyliśmy na podbój, tego w całości interaktywnego, muzeum.

Więcej…
 

Świat baniek mydlanych

Drukuj PDF

Na ostatnich zajęciach młodzi eksploratorzy świata przyrody próbowali uwięzić bańki mydlane w bryłach matematycznych.

Okazało się, że dzięki napięciu powierzchniowemu jest to możliwe! Nietypowa lekcja matematyki oraz fizyki okazała się wspaniałą zabawą. Na następnych zajęciach poznamy moc ciśnienia atmosferycznego.

>>> ZOBACZ <<<

 

RATUJMY NASZE GIMNAZJA!!!

Drukuj PDF

Dnia 3 marca uczennice naszego Gimnazjum- Karina Andreev, Agnieszka Błaszak oraz Anna Mielcarek razem z panią Weroniką Mikulak uczestniczyły w debacie zorganizowanej przez przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum nr  58 w Poznaniu.

Więcej…
 

Deutsch ist einfach! - Zapraszamy na kółko języka niemieckiego :)

Drukuj PDF

Dobra znajomość słownictwa jest uważana niemalże za kluczową umiejętność przez większość osób uczących się języka niemieckiego. Niestety wiele osób skarży się na problemy z efektywną nauką słówek, na ich trudną pisownię, wymowę, a także na trudności w ich zapamiętywaniu i aktywnym zastosowaniu. Najczęściej wynika to z tego, że uczący się po prostu nie wiedzą jak inaczej, ciekawiej podejść do nauki słownictwa. Zajęcia dodatkowe umożliwią mi odkrycie przed uczniami kolejnych, jeszcze nieznanych sposobów nabywania słownictwa.

>>> SZCZEGÓŁY <<<

 

Strona 10 z 51

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home