Wyróżnienie Honorowe w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Drukuj PDF

Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszego Gimnazjum Aleksandra Nowak, otrzymała Wyróżnienie Honorowe w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Piękno i brzydota w szarości" Rawicz 2016.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej…
 

Sukces w konkursie Muzyka zaklęta w instrumentach

Drukuj PDF

Z przyjemnością informujemy o kolejnych sukcesach naszych uczennic. W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Muzyka zaklęta w instrumentach", uczennica Julia Micińska zajęła II miejsce, a uczennica Sylwia Królska otrzymała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

Więcej…
 

Wielkanocny MARGINES

Drukuj PDF

Miło nam poinformować, że jest już do pobrania wielkanocne wydanie gazetki MARGINES przygotowane przez klasę dziennikarską.

 

Drzwi Otwarte za nami - dziękujemy!

Drukuj PDF

Za nami DRZWI OTWARTE, które odbyły się 22 marca 2016. Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za tak liczną obecność :))

>>> GALERIA ZDJĘĆ <<<

 

 

ERASMUS+ Art at All European Levels - Muzeum Narodowe - "Świat Obrazów"

Drukuj PDF

W sobotę 12 marca 2016r. grupa uczniów: Aleksandra Antkowiak, Klaudia Michalska, Julia Nitschke I1, Łukasz Sieradzki I2, Emilia Janicka I4 oraz Natan Balu II2, tradycyjnie już, odwiedzila Muzeum Narodowe i uczestniczylia w wykładzie pod tytułem "Pejzaże", wygloszonym przez dra Piotra Szaradowskiego na temat obrazów Jana Stanisławskiego.

Więcej…
 

Finalista konkursu Wiedzy Obywatelskiej

Drukuj PDF

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy III 3 Michał Kasprzak został finalistą Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej. Gratulujemy!!!

Informujemy , że w dniu 12 marca 2016 roku uczniowie naszego Gimnazjum uczestniczyli w etapie wojewódzkim Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim. Szkołę reprezentowali: Michalina Wytrzyszczak, Mikołaj Jursza, Jakub Knobloch, Mateusz Tomczak oraz Jakub Rutkiewicz.

   

Strona 8 z 51

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home