Wymiana grupy projektowej, w ramach projektu Erasmus+ do Francji

Drukuj PDF

Wymiana grupy projektowej, w ramach projektu Erasmus+  do Francji. "A Good Command of English as a Modern Lingua Franca: Our Gateway to Professional Careers".

W dniach od 08 do 18.05.2016 grupa 30 uczniów z Gimnazjum 56 wraz z nauczycielami:Krystyną Matuszewską (koordynator projektu),  Moniką Matuszak, Marią Mierkiewicz oraz Krzysztofem Winnickim brali udział w wymianie z College St Joseph w miejscowości Challans  we Francji.

Więcej…
 

Warsztaty Orange i Samsung - bezpieczny Internet

Drukuj PDF

Dnia 5 maja 2016 roku odbyły się kolejne warsztaty dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu. Koordynatorem projektu i organizatorem była p. mgr Anna Charko, która zaprosiła do naszej szkoły przedstawicieli firmy Orange i Samsung. Uczniowie klas I/2 i III/3 zapoznani zostali z zasadami bezpiecznego korzystania z Internetu w oparciu o materiały Fundacji Orange. W drugiej części spotkania uczniowie zapoznali się z najnowszym modelem smatrfona Galaxy S7.

Więcej…
 

Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum 56 - dzień 3

Drukuj PDF

W dniu 16 maja rozegrane zostały ostatnie mecze fazy grupowej Turnieju. Wszystkie drużyny rozegrały po 6 spotkań w całym turnieju, a kolejność w tabeli zdecydowała kto zagra, z kim i o jakie miejsce.

 

Więcej…
 

Kryształy na Promyku

Drukuj PDF

Więcej…
 

PIERWSZY APEL Z UDZIAŁEM UCZNIÓW I NAUCZYCIELI

Drukuj PDF

Dnia 6 maja 2016 r. w naszym Gimnazjum odbył się uroczysty apel, który upamiętnił uchwalenie Konstytucja 3 Maja 1791 roku - pierwszego tego typu aktu prawnego na kontynencie europejskim, drugiego na świecie po konstytucji amerykańskiej z 1787 r.


Więcej…
 

Puchar Dyrektora - komunikat organizacyjny

Drukuj PDF

Po konsultacjach ustalono, że mecze o miejsca III i V zostaną rozegrane w najbliższy poniedziałek - 30 maja, od godz. 15:10.

Mecz finałowy zaplanowany został na 1 czerwca (Dzień Dziecka) - godzina jest jeszcze ustalana.

Mecze o miejsca w turnieju:

Mecz o V miejsce

Klasa III2 - Klas I5 Defensywna 6

Mecz o III miejsce

Klasa I5 - Klasa I3

Mecz o I miejsce

Klasa III1 - Klasa III3

Serdecznie zapraszam drużyny i ich kibiców !!

 

K. Urbanowicz

 

Turniej o Puchar Dyrektora Gimnazjum 56 - dzień 2

Drukuj PDF

Za nami 2. dzień rozgrywek.

Więcej…
 

Strona 5 z 51

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>
You are here:   Home