Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Plany klas

» 2 g1 » 2 g2 » 2 g3 » 2 g4 » 2 g5 » 3 g1 » 3 g2 » 3 g3 » 3 g4 » 3 g5 » 4 A » 7 A » 7 B

Plany różnych dzienników

» Dziennik lekcyjny 1A SP » Dziennik lekcyjny 1B SP » Etyka 1SP

Klasa 2 g1 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
2 g1 - Ziółkowska-Banach K. (107)
fizyka
2 g1 - Moczko H. (16)
wychowanie fizyczne
2 g1-2/3 - Korcz M. (sgD)
geografia
2 g1 - Kotus U. (111)
2 08:55-09:40 zaj.artystyczne
2 g1 - Wierciński K. (19)
wychowanie fizyczne
2 g2-1/9,2g1-1/3 - Godlewska A. (SIL)
wychowanie fizyczne
2 g2-3/9,2g1-3/3 - Grabowski Ł. (sgM)
wychowanie fizyczne
2 g1-2/3 - Korcz M. (sgD)
biologia
2 g1 - Kaczyńska A. (114)
j.polski
2 g1 - Wierciński K. (108)
historia
2 g1 - Grzybowska M. (17)
3 09:55-10:40 godz.wych
2 g1 - Grzybowska M. (17)
matematyka
2 g1 - Ziółkowska-Banach K. (107)
j.polski
2 g1 - Wierciński K. (107)
historia
2 g1 - Grzybowska M. (17)
biologia
2 g1 - Kaczyńska A. (114)
4 10:50-11:35 wychowanie fizyczne
2 g2-1/9,2g1-1/3 - Godlewska A. (sgM)
wychowanie fizyczne
2 g2-3/9,2g1-3/3 - Grabowski Ł. (SIL)
wychowanie fizyczne
2 g1-2/3 - Korcz M. (sgD)
j.niemiecki
2 g1-7/8 - Firkowska D. (22)
j.niemiecki
2 g1-6/8 - Mikulak W. (18)
religia
2 g1 - Hipnarowicz J. (114)
matematyka
2 g1 - Ziółkowska-Banach K. (107)
j.polski
2 g1 - Wierciński K. (114)
5 11:45-12:30 j.angielski
2 g1-5/8 - Matuszewska K. (108)
j.angielski
2 g1-4/8 - Niewiadomski M. (22)
j.angielski
2 g1-5/8 - Matuszewska K. (108)
j.angielski
2 g1-4/8 - Niewiadomski M. (106)
j.niemiecki
2 g1-7/8 - Firkowska D. (22)
j.niemiecki
2 g1-6/8 - Mikulak W. (1)
j.angielski
2 g1-5/8 - Matuszewska K. (1)
j.angielski
2 g1-4/8 - Niewiadomski M. (108)
chemia
2 g1 - Jęchorek M. (24)
6 12:50-13:35 religia
2 g1 - Hipnarowicz J. (20)
j.polski
2 g1 - Wierciński K. (19)
matematyka
2 g1 - Ziółkowska-Banach K. (107)
wos
2 g1 - Grzybowska M. (110)
wychowanie fizyczne
2 g2-1/9,2g1-1/3 - Godlewska A. (SIL)
wychowanie fizyczne
2 g2-3/9,2g1-3/3 - Grabowski Ł. (sgM)
wychowanie fizyczne
2 g1-2/3 - Korcz M. (sgD)
7 13:40-14:25 Wychowanie rodzinne
2 g1 - Banaszak P. (20)
j.polski
2 g1 - Wierciński K. (24)
fizyka
2 g1 - Moczko H. (108)
wychowanie fizyczne
2 g1-2/3 - Korcz M. (sgD)
wychowanie fizyczne
2 g2-1/9,2g1-1/3 - Godlewska A. (SIL)
wychowanie fizyczne
2 g2-3/9,2g1-3/3 - Grabowski Ł. (sgM)
wychowanie fizyczne
2 g1-2/3 - Korcz M. (sgD)
8 14:30-15:15 dziennikarst
2 g1-8/8 - Wierciński K. (24)

Klasa 2 g2 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
2 g2 - Jędrzejak J. (19)
matematyka
2 g2 - Jędrzejak J. (19)
j.niemiecki
2 g2-6/9 - Mikulak W. (19)
informatyka
2 g2-8/9 - Winnicki K. (22)
j.angielski
2 g2-5/9 - Matuszewska K. (19)
j.angielski
2 g2-4/9 - Niewiadomski M. (108)
2 08:55-09:40 biologia
2 g2 - Jęchorek M. (16)
wychowanie fizyczne
2 g2-1/9,2g1-1/3 - Godlewska A. (SIL)
wychowanie fizyczne
2 g2-3/9,2g1-3/3 - Grabowski Ł. (sgM)
historia
2 g2 - Grzybowska M. (19)
religia
2 g2 - Hipnarowicz J. (19)
biologia
2 g2 - Jęchorek M. (19)
3 09:55-10:40 godz.wych
2 g2 - Kotus U. (19)
j.polski
2 g2 - Ciszak D. (19)
j.angielski
2 g2-5/9 - Matuszewska K. (22)
j.angielski
2 g2-4/9 - Niewiadomski M. (108)
geografia
2 g2 - Kotus U. (19)
j.polski
2 g2 - Ciszak D. (19)
4 10:50-11:35 wychowanie fizyczne
2 g2-1/9,2g1-1/3 - Godlewska A. (sgM)
wychowanie fizyczne
2 g2-3/9,2g1-3/3 - Grabowski Ł. (SIL)
geografia
2 g2 - Kotus U. (19)
j.polski
2 g2 - Ciszak D. (19)
j.angielski
2 g2-5/9 - Matuszewska K. (18)
j.angielski
2 g2-4/9 - Niewiadomski M. (1)
religia
2 g2 - Hipnarowicz J. (19)
5 11:45-12:30 historia
2 g2 - Grzybowska M. (19)
j.niemiecki
2 g2-6/9 - Mikulak W. (1)
informatyka
2 g2-8/9 - Winnicki K. (22)
chemia
2 g2 - Jęchorek M. (24)
matematyka
2 g2 - Jędrzejak J. (19)
j.niemiecki
2 g2-7/9 - Firkowska D. (18)
informatyka
2 g2-9/9 - Winnicki K. (22)
6 12:50-13:35 fizyka
2 g2 - Moczko H. (19)
j.niemiecki
2 g2-7/9 - Firkowska D. (1)
informatyka
2 g2-9/9 - Winnicki K. (22)
fizyka
2 g2 - Moczko H. (19)
j.polski
2 g2 - Ciszak D. (19)
wychowanie fizyczne
2 g2-1/9,2g1-1/3 - Godlewska A. (SIL)
wychowanie fizyczne
2 g2-3/9,2g1-3/3 - Grabowski Ł. (sgM)
7 13:40-14:25 j.polski
2 g2 - Ciszak D. (19)
zaj.artystyczne
2 g2 - Ciszak D. (19)
matematyka
2 g2 - Jędrzejak J. (19)
wos
2 g2 - Banaszak P. (19)
wychowanie fizyczne
2 g2-1/9,2g1-1/3 - Godlewska A. (SIL)
wychowanie fizyczne
2 g2-3/9,2g1-3/3 - Grabowski Ł. (sgM)
8 14:30-15:15 Wychowanie rodzinne
2 g2 - Banaszak P. (19)

Klasa 2 g3 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 historia
2 g3 - Grzybowska M. (17)
fizyka
2 g3 - Moczko H. (16)
j.angielski
2 g3-3/8 - Kaczorowska K. (16)
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
2 g3-1/2 - Huhn M. (sgD)
wychowanie fizyczne
2 g3-2/2 - Urbanowicz K. (sgM)
j.angielski
2 g3-3/8 - Kaczorowska K. (17)
j.angielski
2 g3-4/8 - Matuszewska K. (106)
wychowanie fizyczne
2 g3-1/2 - Urbanowicz K. (sgD)
wychowanie fizyczne
2 g3-2/2 - Huhn M. (sgM)
j.niemiecki
2 g3-6/8 - Firkowska D. (1)
j.niemiecki
2 g3-5/8 - Mikulak W. (18)
biologia
2 g3 - Kaczyńska A. (114)
3 09:55-10:40 godz.wych
2 g3 - Moczko H. (16)
matematyka
2 g3 - Jędrzejak J. (17)
wychowanie fizyczne
2 g3-1/2 - Urbanowicz K. (sgD)
wychowanie fizyczne
2 g3-2/2 - Huhn M. (sgM)
j.angielski
2 g3-3/8 - Kaczorowska K. (1)
j.angielski
2 g3-4/8 - Matuszewska K. (109)
fizyka
2 g3 - Moczko H. (16)
4 10:50-11:35 historia
2 g3 - Grzybowska M. (107)
zaj.artystyczne
2 g3 - Ciszak D. (111)
j.niemiecki
2 g3-6/8 - Firkowska D. (18)
j.niemiecki
2 g3-5/8 - Mikulak W. (1)
wychowanie fizyczne
2 g3-1/2 - Huhn M. (sgM)
wychowanie fizyczne
2 g3-2/2 - Grabowski Ł. (sgD)
religia
2 g3 - Kostera P. (111)
Etyka
Etyka 2g3 - Ratajczak-Kawczyńska B. (świetlica)
5 11:45-12:30 biologia
2 g3 - Kaczyńska A. (114)
j.polski
2 g3 - Łasowska A. (114)
j.polski
2 g3 - Łasowska A. (17)
j.polski
2 g3 - Łasowska A. (114)
j.polski
2 g3 - Łasowska A. (108)
6 12:50-13:35 chemia
2 g3 - Jęchorek M. (24)
j.angielski
2 g3-4/8 - Matuszewska K. (106)
matematyka
2 g3 - Jędrzejak J. (114)
geografia
2 g3 - Kotus U. (111)
j.polski
2 g3 - Łasowska A. (108)
7 13:40-14:25 wos
2 g3 - Grzybowska M. (17)
lab.biol
2 g3-8/8 - Kaczyńska A. (114)
lab.chem
2 g3-7/8 - Jęchorek M. (24)
matematyka
2 g3 - Jędrzejak J. (108)
matematyka
2 g3 - Jędrzejak J. (107)
8 14:30-15:15 Wychowanie rodzinne
2 g3 - Banaszak P. (17)
lab.biol
2 g3-8/8 - Kaczyńska A. (114)
lab.chem
2 g3-7/8 - Jęchorek M. (24)
religia
2 g3 - Kostera P. (17)

Klasa 2 g4 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j.angielski
2 g4-3/6 - Matuszak M. (106)
j.angielski
2 g4-4/6 - Matuszak M. (106)
j.angielski
2 g4-4/6 - Matuszak M. (106)
j.angielski
2 g4-3/6 - Matuszak M. (106)
j.angielski
2 g4-4/6 - Matuszak M. (106)
2 08:55-09:40 j.angielski
2 g4-3/6 - Matuszak M. (106)
j.polski
2 g4 - Tomczak-Olszowa T. (16)
j.angielski
2 g4-4/6 - Matuszak M. (106)
biologia
2 g4 - Matuszak M. (114)
matematyka
2 g4 - Jędrzejak J. (16)
3 09:55-10:40 godz.wych
2 g4 - Matuszak M. (108)
fizyka
2 g4 - Moczko H. (16)
wos
2 g4 - Banaszak P. (24)
wychowanie fizyczne
2 g4-1/2 - Godlewska A. (sgM)
wychowanie fizyczne
2 g4-2/2 - Urbanowicz K. (sgD)
j.polski
2 g4 - Tomczak-Olszowa T. (17)
4 10:50-11:35 j.polski
2 g4 - Tomczak-Olszowa T. (19)
wychowanie fizyczne
2 g4-1/2 - Godlewska A. (sgM)
wychowanie fizyczne
2 g4-2/2 - Grabowski Ł. (sgD)
historia
2 g4 - Banaszak P. (17)
historia
2 g4 - Banaszak P. (17)
j.polski
2 g4 - Tomczak-Olszowa T. (16)
5 11:45-12:30 geografia
2 g4 - Kotus U. (111)
zaj.artystyczne
2 g4 - Ciszak D. (17)
j.polski
2 g4 - Tomczak-Olszowa T. (19)
fizyka
2 g4 - Moczko H. (20)
matematyka
2 g4 - Jędrzejak J. (107)
6 12:50-13:35 wychowanie fizyczne
2 g4-1/2 - Godlewska A. (sgM)
wychowanie fizyczne
2 g4-2/2 - Urbanowicz K. (sgD)
matematyka
2 g4 - Jędrzejak J. (17)
chemia
2 g4 - Jęchorek M. (24)
matematyka
2 g4 - Jędrzejak J. (108)
Wychowanie rodzinne
2 g4 - Banaszak P. (17)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
2 g4-1/2 - Godlewska A. (sgM)
wychowanie fizyczne
2 g4-2/2 - Urbanowicz K. (sgD)
biologia
2 g4 - Matuszak M. (114)
język hiszpański
2 g4-6/6 - Jankowska K. (1)
j.niemiecki
2 g4-5/6 - Mikulak W. (18)
religia
2 g4 - Kostera P. (17)
Etyka
Etyka 2g4 - Ratajczak-Kawczyńska B. (18)
religia
2 g4 - Kostera P. (16)
8 14:30-15:15 język hiszpański
2 g4-6/6 - Jankowska K. (108)
j.niemiecki
2 g4-5/6 - Mikulak W. (18)
j.angielski
2 g4-3/6 - Matuszak M. (106)
j.angielski
2 g4-3/6 - Matuszak M. (107)
j.angielski
2 g4-4/6 - Matuszak M. (106)

Klasa 2 g5 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
2 g5-2/2 - Grabowski Ł. (SIL)
Wychowanie rodzinne
2 g5 - Banaszak P. (114)
j.angielski
2 g5-3/7 - Matuszewska K. (18)
j.angielski
2 g5-4/7 - Niewiadomski M. (108)
geografia
2 g5 - Kotus U. (111)
2 08:55-09:40 historia
2 g5 - Wolicka E. (17)
j.polski
2 g5 - Ciszak D. (111)
j.polski
2 g5 - Ciszak D. (108)
j.angielski
2 g5-3/7 - Matuszewska K. (17)
j.angielski
2 g5-4/7 - Niewiadomski M. (106)
j.angielski
2 g5-3/7 - Matuszewska K. (106)
j.angielski
2 g5-4/7 - Niewiadomski M. (1)
3 09:55-10:40 godz.wych
2 g5 - Ziółkowska-Banach K. (107)
wychowanie fizyczne
2 g5-2/2 - Grabowski Ł. (sgM)
wychowanie fizyczne
2 g5-1/2 - Godlewska A. (sgD)
historia
2 g5 - Wolicka E. (17)
j.polski
2 g5 - Ciszak D. (16)
matematyka
2 g5 - Ziółkowska-Banach K. (107)
4 10:50-11:35 fizyka
2 g5 - Moczko H. (16)
wos
2 g5 - Banaszak P. (107)
matematyka
2 g5 - Ziółkowska-Banach K. (107)
j.polski
2 g5 - Ciszak D. (16)
j.niemiecki
2 g5-6/7 - Firkowska D. (18)
j.niemiecki
2 g5-5/7 - Mikulak W. (1)
5 11:45-12:30 chemia
2 g5 - Jęchorek M. (24)
fizyka
2 g5 - Moczko H. (16)
j.polski
2 g5 - Ciszak D. (108)
matematyka
2 g5 - Ziółkowska-Banach K. (107)
matematyka
2 g5 - Ziółkowska-Banach K. (19)
6 12:50-13:35 j.niemiecki
2 g5-6/7 - Firkowska D. (18)
j.niemiecki
2 g5-5/7 - Mikulak W. (1)
wychowanie fizyczne
2 g5-2/2 - Grabowski Ł. (sgD)
wychowanie fizyczne
2 g5-1/2 - Godlewska A. (sgM)
religia
2 g5 - Kostera P. (24)
religia
2 g5 - Kostera P. (111)
7 13:40-14:25 zaj.artystyczne
2 g5 - Zygmunt A. (107)
wychowanie fizyczne
2 g5-2/2 - Grabowski Ł. (sgM)
wychowanie fizyczne
2 g5-1/2 - Huhn M. (sgD)
wychowanie fizyczne
2 g5-2/2 - Grabowski Ł. (SIL)
wychowanie fizyczne
2 g5-1/2 - Huhn M. (sgM)
biologia
2 g5 - Jęchorek M. (114)
8 14:30-15:15 biologia
2 g5 - Jęchorek M. (24)
wychowanie fizyczne
2 g5-2/2 - Grabowski Ł. (sgD)

Klasa 3 g1 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j.niemiecki
3 g1-4/4 - Firkowska D. (18)
j.polski
3 g1 - Tomczak-Olszowa T. (108)
j.polski
3 g1 - Tomczak-Olszowa T. (111)
j.angielski
3 g1-1/2 - Kaczorowska K. (108)
j.angielski
3 g1-2/2 - Matuszewska K. (107)
j.polski
3 g1 - Tomczak-Olszowa T. (24)
2 08:55-09:40 godz.wych
3 g1 - Korcz M. (111)
historia
3 g1 - Banaszak P. (19)
j.polski
3 g1 - Tomczak-Olszowa T. (111)
e_dla_bezp
3 g1 - Wesołowska - Hak M. (107)
j.polski
3 g1 - Tomczak-Olszowa T. (24)
3 09:55-10:40 religia
3 g1 - Hipnarowicz J. (20)
zaj.artystyczne
3 g1 - Korcz M. (SIL)
wychowanie fizyczne
3 g1 - Korcz M. (SIL)
Zajęcia techniczne
3 g1 - Eliks S. (24)
chemia
3 g1 - Jęchorek M. (24)
4 10:50-11:35 geografia
3 g1 - Kotus U. (111)
wychowanie fizyczne
3 g1 - Korcz M. (SIL)
j.angielski
3 g1-1/2 - Kaczorowska K. (106)
j.angielski
3 g1-2/2 - Matuszewska K. (108)
wychowanie fizyczne
3 g1 - Korcz M. (SIL)
Zajęcia techniczne
3 g1 - Eliks S. (20)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
3 g1 - Korcz M. (sgD)
geografia
3 g1 - Kotus U. (111)
matematyka
3 g1 - Ziółkowska-Banach K. (107)
plastyka
3 g1 - Zygmunt A. (17)
j.angielski
3 g1-1/2 - Kaczorowska K. (106)
j.angielski
3 g1-2/2 - Matuszewska K. (1)
6 12:50-13:35 biologia
3 g1 - Kaczyńska A. (114)
matematyka
3 g1 - Ziółkowska-Banach K. (107)
historia
3 g1 - Banaszak P. (17)
matematyka
3 g1 - Ziółkowska-Banach K. (107)
religia
3 g1 - Hipnarowicz J. (19)
7 13:40-14:25 fakultety
3 g1 - Kaczyńska A. (114) Lekcja zapisana dla dni: 2017-10-16, 2017-12-04, 2018-01-08,
wychowanie fizyczne
3 g1 - Korcz M. (sgD)
wos
3 g1 - Banaszak P. (17)
fizyka
3 g1 - Moczko H. (16)
matematyka
3 g1 - Ziółkowska-Banach K. (19)
8 14:30-15:15 j.niemiecki
3 g1-3/4 - Firkowska D. (17)

Klasa 3 g2 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j.polski
3 g2 - Tomczak-Olszowa T. (24)
geografia
3 g2 - Kotus U. (111)
wychowanie fizyczne
3 g2-2/2 - Urbanowicz K. (sgM)
wychowanie fizyczne
3 g5-1/2,3g2-1/2 - Godlewska A. (sgD)
wychowanie fizyczne
3 g2-2/2 - Urbanowicz K. (SIL)
2 08:55-09:40 godz.wych
3 g2 - Firkowska D. (114)
plastyka
3 g2 - Zygmunt A. (24)
j.angielski
3 g2-4/8 - Matuszewska K. (18)
j.angielski
3 g2-3/8 - Niewiadomski M. (22)
wychowanie fizyczne
3 g5-1/2,3g2-1/2 - Godlewska A. (sgD)
wychowanie fizyczne
3 g2-2/2 - Grabowski Ł. (sgM)
j.niemiecki
3 g2-5/8 - Firkowska D. (107)
informatyka
3 g2-8/8 - Winnicki K. (22)
3 09:55-10:40 wos
3 g2 - Wolicka E. (114)
j.angielski
3 g2-4/8 - Matuszewska K. (18)
j.angielski
3 g2-3/8 - Niewiadomski M. (108)
Zajęcia techniczne
3 g2 - Eliks S. (111)
j.niemiecki
3 g2-6/8 - Firkowska D. (18)
informatyka
3 g2-7/8 - Winnicki K. (22)
religia
3 g2 - Hipnarowicz J. (108)
4 10:50-11:35 Zajęcia techniczne
3 g2 - Eliks S. (108)
j.polski
3 g2 - Tomczak-Olszowa T. (17)
chemia
3 g2 - Jęchorek M. (24)
e_dla_bezp
3 g2 - Wesołowska - Hak M. (114)
matematyka
3 g2 - Jędrzejak J. (107)
5 11:45-12:30 historia
3 g2 - Banaszak P. (17)
matematyka
3 g2 - Jędrzejak J. (19)
biologia
3 g2 - Kaczyńska A. (114)
j.polski
3 g2 - Tomczak-Olszowa T. (24)
geografia
3 g2 - Kotus U. (111)
6 12:50-13:35 zaj.artystyczne
3 g2 - Ciszak D. (107)
fizyka
3 g2 - Moczko H. (16)
j.polski
3 g2 - Tomczak-Olszowa T. (108)
historia
3 g2 - Banaszak P. (17)
matematyka
3 g2 - Jędrzejak J. (107)
7 13:40-14:25 fakultety
3 g2 - Moczko H. (16) Lekcja zapisana dla dni: 2017-10-02, 2017-10-16, 2017-11-06, 2017-11-27, 2017-12-11, 2018-01-15,
wychowanie fizyczne
3 g5-1/2,3g2-1/2 - Godlewska A. (SIL)
wychowanie fizyczne
3 g2-2/2 - Grabowski Ł. (sgM)
j.polski
3 g2 - Tomczak-Olszowa T. (107)
religia
3 g2 - Hipnarowicz J. (111)
j.angielski
3 g2-4/8 - Matuszewska K. (108)
j.angielski
3 g2-3/8 - Niewiadomski M. (106)
8 14:30-15:15 wychowanie fizyczne
3 g5-1/2,3g2-1/2 - Godlewska A. (sgD)
matematyka
3 g2 - Jędrzejak J. (16)
matematyka
3 g2 - Jędrzejak J. (107)

Klasa 3 g3 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 j.polski
3 g3 - Wierciński K. (110)
matematyka
3 g3 - Ziółkowska-Banach K. (110)
matematyka
3 g3 - Ziółkowska-Banach K. (110)
e_dla_bezp
3 g3 - Wesołowska - Hak M. (110)
biologia
3 g3 - Kaczyńska A. (114)
2 08:55-09:40 godz.wych
3 g3 - Kaczyńska A. (110)
j.niemiecki
3 g3-5/9 - Firkowska D. (18)
j.niemiecki
3 g3-6/9 - Mikulak W. (1)
religia
3 g3 - Hipnarowicz J. (110)
j.angielski
3 g3-4/9 - Kaczorowska K. (110)
informatyka
3 g3-7/9 - Winnicki K. (22)
j.polski
3 g3 - Wierciński K. (110)
3 09:55-10:40 wychowanie fizyczne
3 g4-2/2,3g3-2/2 - Grabowski Ł. (sgM)
wychowanie fizyczne
3 g3-1/2 - Huhn M. (sgD)
chemia
3 g3 - Kaczyńska A. (110)
fizyka
3 g3 - Walińska B. (110)
j.polski
3 g3 - Wierciński K. (110)
historia
3 g3 - Grzybowska M. (110)
4 10:50-11:35 plastyka
3 g3 - Zygmunt A. (110)
j.polski
3 g3 - Wierciński K. (110)
wychowanie fizyczne
3 g4-2/2,3g3-2/2 - Urbanowicz K. (sgM)
wychowanie fizyczne
3 g3-1/2 - Huhn M. (sgD)
geografia
3 g3 - Kotus U. (110)
matematyka
3 g3 - Ziółkowska-Banach K. (110)
5 11:45-12:30 Zajęcia techniczne
3 g3 - Eliks S. (110)
Zajęcia techniczne
3 g3 - Eliks S. (110)
wychowanie fizyczne
3 g4-2/2,3g3-2/2 - Urbanowicz K. (sgM)
wychowanie fizyczne
3 g3-1/2 - Huhn M. (sgD)
j.angielski
3 g3-3/9 - Matuszak M. (109)
informatyka
3 g3-8/9 - Winnicki K. (22)
wychowanie fizyczne
3 g4-2/2,3g3-2/2 - Grabowski Ł. (sgM)
wychowanie fizyczne
3 g3-1/2 - Huhn M. (sgD)
6 12:50-13:35 wos
3 g3 - Banaszak P. (110)
j.angielski
3 g3-4/9 - Kaczorowska K. (114)
j.angielski
3 g3-3/9 - Matuszak M. (109)
j.polski
3 g3 - Wierciński K. (110)
fizyka
3 g3 - Walińska B. (16)
zaj.artystyczne
3 g3 - Wierciński K. (110)
7 13:40-14:25 fakultety
3 g3 - Walińska B. (110) Lekcja zapisana dla dni: 2017-09-25, 2017-10-09, 2017-10-23, 2017-11-13, 2017-12-04, 2018-01-15,
religia
3 g3 - Hipnarowicz J. (110)
Etyka
Etyka 3g3 - Ratajczak-Kawczyńska B. (@)
j.angielski
3 g3-4/9 - Kaczorowska K. (22)
j.angielski
3 g3-3/9 - Matuszak M. (110)
matematyka
3 g3 - Ziółkowska-Banach K. (110)
historia
3 g3 - Grzybowska M. (110)
8 14:30-15:15 geografia
3 g3 - Kotus U. (111)

Klasa 3 g4 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 religia
3 g4 - Hipnarowicz J. (108)
j.polski
3 g4 - Ciszak D. (107)
j.niemiecki
3 g4-6/6 - Firkowska D. (18)
plastyka
3 g4 - Zygmunt A. (17)
2 08:55-09:40 godz.wych
3 g4 - Niewiadomski M. (108)
Zajęcia techniczne
3 g4 - Eliks S. (107)
matematyka
3 g4 - Ziółkowska-Banach K. (107)
geografia
3 g4 - Kotus U. (111)
matematyka
3 g4 - Ziółkowska-Banach K. (108)
3 09:55-10:40 wychowanie fizyczne
3 g4-1/2 - Godlewska A. (SIL)
wychowanie fizyczne
3 g4-2/2,3g3-2/2 - Grabowski Ł. (sgM)
historia
3 g4 - Grzybowska M. (111)
fizyka
3 g4 - Moczko H. (16)
e_dla_bezp
3 g4 - Wesołowska - Hak M. (107)
Zajęcia techniczne
3 g4 - Eliks S. (111)
4 10:50-11:35 biologia
3 g4 - Kaczyńska A. (114)
j.angielski
3 g4-4/6 - Kaczorowska K. (106)
j.angielski
3 g4-3/6 - Niewiadomski M. (108)
wychowanie fizyczne
3 g4-1/2 - Godlewska A. (SIL)
wychowanie fizyczne
3 g4-2/2,3g3-2/2 - Urbanowicz K. (sgM)
historia
3 g4 - Grzybowska M. (111)
j.angielski
3 g4-4/6 - Kaczorowska K. (109)
j.angielski
3 g4-3/6 - Niewiadomski M. (106)
5 11:45-12:30 j.polski
3 g4 - Ciszak D. (107)
matematyka
3 g4 - Ziółkowska-Banach K. (107)
wychowanie fizyczne
3 g4-1/2 - Godlewska A. (SIL)
wychowanie fizyczne
3 g4-2/2,3g3-2/2 - Urbanowicz K. (sgM)
j.polski
3 g4 - Ciszak D. (110)
wychowanie fizyczne
3 g4-1/2 - Godlewska A. (SIL)
wychowanie fizyczne
3 g4-2/2,3g3-2/2 - Grabowski Ł. (sgM)
6 12:50-13:35 j.angielski
3 g4-4/6 - Kaczorowska K. (108)
j.angielski
3 g4-3/6 - Niewiadomski M. (106)
j.polski
3 g4 - Ciszak D. (108)
j.angielski
3 g4-4/6 - Kaczorowska K. (16)
j.angielski
3 g4-3/6 - Niewiadomski M. (106)
j.angielski
3 g4-4/6 - Kaczorowska K. (106)
j.angielski
3 g4-3/6 - Niewiadomski M. (1)
chemia
3 g4 - Kaczyńska A. (114)
7 13:40-14:25 fakultety
3 g4 - Kotus U. (111) Lekcja zapisana dla dni: 2017-10-02, 2017-11-06, 2017-12-11, 2018-01-15,
matematyka
3 g4 - Ziółkowska-Banach K. (107)
j.niemiecki
3 g4-5/6 - Firkowska D. (106)
j.polski
3 g4 - Ciszak D. (114)
zaj.artystyczne
3 g4 - Ciszak D. (111)
8 14:30-15:15 geografia
3 g4 - Kotus U. (111)
religia
3 g4 - Hipnarowicz J. (114)
wos
3 g4 - Banaszak P. (114)

Klasa 3 g5 - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wos
3 g5 - Wolicka E. (17)
j.angielski
3 g5-3/6 - Matuszewska K. (107)
j.angielski
3 g5-4/6 - Niewiadomski M. (1)
wychowanie fizyczne
3 g5-2/2 - Urbanowicz K. (sgM)
wychowanie fizyczne
3 g5-1/2,3g2-1/2 - Godlewska A. (sgD)
matematyka
3 g5 - Jędrzejak J. (107)
2 08:55-09:40 godz.wych
3 g5 - Jędrzejak J. (107)
matematyka
3 g5 - Jędrzejak J. (110)
chemia
3 g5 - Jęchorek M. (24)
wychowanie fizyczne
3 g5-2/2 - Urbanowicz K. (SIL)
wychowanie fizyczne
3 g5-1/2,3g2-1/2 - Godlewska A. (sgD)
geografia
3 g5 - Kotus U. (111)
3 09:55-10:40 j.polski
3 g5 - Tomczak-Olszowa T. (111)
j.polski
3 g5 - Tomczak-Olszowa T. (114)
j.polski
3 g5 - Tomczak-Olszowa T. (114)
religia
3 g5 - Hipnarowicz J. (111)
matematyka
3 g5 - Jędrzejak J. (20)
4 10:50-11:35 j.angielski
3 g5-3/6 - Matuszewska K. (106)
j.angielski
3 g5-4/6 - Niewiadomski M. (18)
biologia
3 g5 - Kaczyńska A. (114)
Zajęcia techniczne
3 g5 - Eliks S. (110)
Zajęcia techniczne
3 g5 - Eliks S. (19)
historia
3 g5 - Grzybowska M. (108)
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
3 g5-2/2 - Urbanowicz K. (sgM)
plastyka
3 g5 - Zygmunt A. (24)
matematyka
3 g5 - Jędrzejak J. (16)
e_dla_bezp
3 g5 - Wesołowska - Hak M. (111)
zaj.artystyczne
3 g5 - Zygmunt A. (110)
6 12:50-13:35 historia
3 g5 - Grzybowska M. (17)
geografia
3 g5 - Kotus U. (111)
j.niemiecki
3 g5-5/6 - Firkowska D. (18)
j.niemiecki
3 g5-6/6 - Mikulak W. (1)
j.polski
3 g5 - Tomczak-Olszowa T. (20)
j.angielski
3 g5-3/6 - Matuszewska K. (18)
j.angielski
3 g5-4/6 - Niewiadomski M. (106)
7 13:40-14:25 fakultety
3 g5 - Jęchorek M. (24) Lekcja zapisana dla dni: 2017-10-02, 2017-10-23, 2017-12-04, 2018-01-15,
wychowanie fizyczne
3 g5-2/2 - Urbanowicz K. (SIL2)
wychowanie fizyczne
3 g5-1/2,3g2-1/2 - Godlewska A. (SIL)
fizyka
3 g5 - Walińska B. (16)
j.polski
3 g5 - Tomczak-Olszowa T. (20)
religia
3 g5 - Hipnarowicz J. (24)
8 14:30-15:15 wychowanie fizyczne
3 g5-1/2,3g2-1/2 - Godlewska A. (sgD)
wychowanie fizyczne
3 g5-2/2 - Urbanowicz K. (sgD)

Klasa 4 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
4 A-1/2 - Korcz M. (sgM)
wychowanie fizyczne
4 A-2/2 - Urbanowicz K. (sgD)
j.angielski
4 A-4/6 - Kaczorowska K. (20)
informatyka
4 A-5/6 - Winiecka A. (22)
j.polski
4 A - Wierciński K. (20)
j.polski
4 A - Wierciński K. (20)
j.polski
4 A - Wierciński K. (20)
2 08:55-09:40 przyroda
4 A - Kotus U. (20)
j.polski
4 A - Wierciński K. (20)
j.polski
4 A - Wierciński K. (20)
plastyka
4 A - Zygmunt A. (20)
j.angielski
4 A-4/6 - Kaczorowska K. (20)
j.angielski
4 A-3/6 - Matuszak M. (18)
3 09:55-10:40 muzyka
4 A - Zygmunt A. (świetlica)
przyroda
4 A - Kotus U. (20)
Zajęcia techniczne
4 A - Kaczyńska A. (20)
matematyka
4 A - Moczko H. (20)
wychowanie fizyczne
4 A-1/2 - Korcz M. (sgD)
wychowanie fizyczne
4 A-2/2 - Urbanowicz K. (sgM)
4 10:50-11:35 godz.wych
4 A - Wierciński K. (20)
historia
4 A - Grzybowska M. (20)
matematyka
4 A - Moczko H. (20)
matematyka
4 A - Moczko H. (20)
wychowanie fizyczne
4 A-1/2 - Korcz M. (sgD)
wychowanie fizyczne
4 A-2/2 - Urbanowicz K. (sgM)
5 11:45-12:30 matematyka
4 A - Moczko H. (20)
j.angielski
4 A-3/6 - Matuszak M. (18)
informatyka
4 A-6/6 - Winiecka A. (22)
przyroda
4 A - Kotus U. (20)
wychowanie fizyczne
4 A-1/2 - Korcz M. (sgD)
wychowanie fizyczne
4 A-2/2 - Urbanowicz K. (sgM)
religia
4 A - Hipnarowicz J. (20)
6 12:50-13:35 religia
4 A - Hipnarowicz J. (20)
j.angielski
4 A-3/6 - Matuszak M. (18)
j.angielski
4 A-4/6 - Kaczorowska K. (20)
7 13:40-14:25
8 14:30-15:15

Klasa 7 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
7 A - Moczko H. (16)
historia
7 A-13/13 - Domina - Respondowicz M. (17)
historia
7 A-12/13 - Tomczyk M. (18)
fizyka
7 A - Moczko H. (16)
historia
7 A-13/13 - Domina - Respondowicz M. (24)
historia
7 A-12/13 - Tomczyk M. (17)
wychowanie fizyczne
7 B-2/2,7A-2/2 - Grabowski Ł. (sgM)
wychowanie fizyczne
7 B-1/2,7A-1/2 - Korcz M. (sgD)
2 08:55-09:40 religia
7 A - Hipnarowicz J. (1)
Etyka
Etyka 7a_SP - Ratajczak-Kawczyńska B. (18)
biologia
7 A - Kaczyńska A. (114)
j.angielski
7 A-4/13 - Kaczorowska K. (16)
j.niemiecki
7 A-3/13 - Mikulak W. (1)
matematyka
7 A - Moczko H. (16)
wychowanie fizyczne
7 B-2/2,7A-2/2 - Grabowski Ł. (sgM)
wychowanie fizyczne
7 B-1/2,7A-1/2 - Korcz M. (sgD)
3 09:55-10:40 j.polski
7 A - Wierciński K. (110)
j.polski
7 A - Wierciński K. (24)
j.angielski
7 A-4/13 - Kaczorowska K. (106)
j.niemiecki
7 A-3/13 - Mikulak W. (18)
biologia
7 A - Kaczyńska A. (114)
geografia
7 A - Kotus U. (1)
4 10:50-11:35 godz.wych
7 A - Mikulak W. (24)
fizyka
7 A - Moczko H. (16)
j.polski
7 A - Wierciński K. (111)
religia
7 A - Hipnarowicz J. (108)
chemia
7 A-10/13 - Łacińska I. (24)
informatyka
7 A-9/13 - Winiecka A. (22)
5 11:45-12:30 j.angielski
7 A-4/13 - Kaczorowska K. (106)
j.niemiecki
7 A-3/13 - Mikulak W. (18)
wychowanie fizyczne
7 B-2/2,7A-2/2 - Grabowski Ł. (sgD)
wychowanie fizyczne
7 B-1/2,7A-1/2 - Korcz M. (sgM)
j.polski
7 A - Wierciński K. (111)
j.angielski
7 A-4/13 - Kaczorowska K. (106)
j.niemiecki
7 A-3/13 - Mikulak W. (18)
matematyka
7 A - Moczko H. (17)
6 12:50-13:35 geografia
7 A - Kotus U. (111)
j.niemiecki
7 A-3/13 - Mikulak W. (18)
chemia
7 A-11/13 - Komorniczak M. (24)
plastyka
7 A - Zygmunt A. (20)
wychowanie fizyczne
7 B-2/2,7A-2/2 - Grabowski Ł. (sgM)
wychowanie fizyczne
7 B-1/2,7A-1/2 - Korcz M. (sgD)
chemia
7 A-11/13 - Komorniczak M. (24)
informatyka
7 A-8/13 - Winiecka A. (22)
7 13:40-14:25 język hiszpański
7 B-7/9,7A-7/13 - Jankowska K. (108)
j.angielski
7 A-5/13 - Kaczorowska K. (22)
j.niemiecki
7 B-6/9,7A-6/13 - Mikulak W. (18)
j.angielski
7 A-4/13 - Kaczorowska K. (106)
j.niemiecki
7 A-3/13 - Mikulak W. (18)
geografia
7 A - Kotus U. (111)
j.angielski
7 A-4/13 - Kaczorowska K. (106)
chemia
7 A-10/13 - Łacińska I. (24)
j.polski
7 A - Wierciński K. (20)
8 14:30-15:15 muzyka
7 A - Zygmunt A. (110)
matematyka
7 A - Moczko H. (107)
język hiszpański
7 B-7/9,7A-7/13 - Jankowska K. (108)
j.angielski
7 A-5/13 - Kaczorowska K. (18)
j.niemiecki
7 B-6/9,7A-6/13 - Mikulak W. (106)

Klasa 7 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 geografia
7 B - Kotus U. (111)
chemia
7 B - Kaczyńska A. (24)
religia
7 B - Hipnarowicz J. (24)
biologia
7 B - Kaczyńska A. (114)
wychowanie fizyczne
7 B-2/2,7A-2/2 - Grabowski Ł. (sgM)
wychowanie fizyczne
7 B-1/2,7A-1/2 - Korcz M. (sgD)
2 08:55-09:40 j.polski
7 B - Leśniewicz E. (24)
j.angielski
7 B-4/9 - Niewiadomski M. (108)
informatyka
7 B-9/9 - Winiecka A. (22)
historia
7 B - Wolicka E. (17)
chemia
7 B - Kaczyńska A. (24)
wychowanie fizyczne
7 B-2/2,7A-2/2 - Grabowski Ł. (sgM)
wychowanie fizyczne
7 B-1/2,7A-1/2 - Korcz M. (sgD)
3 09:55-10:40 j.polski
7 B - Leśniewicz E. (24)
j.angielski
7 B-3/9 - Matuszak M. (106)
informatyka
7 B-8/9 - Winiecka A. (22)
j.polski
7 B - Leśniewicz E. (19)
j.angielski
7 B-4/9 - Niewiadomski M. (108)
j.angielski
7 B-3/9 - Matuszak M. (106)
j.angielski
7 B-4/9 - Niewiadomski M. (106)
j.angielski
7 B-3/9 - Matuszak M. (18)
4 10:50-11:35 godz.wych
7 B - Wolicka E. (17)
religia
7 B - Hipnarowicz J. (24)
matematyka
7 B - Walińska B. (16)
j.polski
7 B - Leśniewicz E. (24)
historia
7 B - Wolicka E. (17)
5 11:45-12:30 matematyka
7 B - Walińska B. (16)
wychowanie fizyczne
7 B-2/2,7A-2/2 - Grabowski Ł. (sgD)
wychowanie fizyczne
7 B-1/2,7A-1/2 - Korcz M. (sgM)
j.angielski
7 B-4/9 - Niewiadomski M. (18)
j.angielski
7 B-3/9 - Matuszak M. (106)
fizyka
7 B - Walińska B. (16)
biologia
7 B - Kaczyńska A. (114)
6 12:50-13:35 fizyka
7 B - Walińska B. (16)
muzyka
7 B - Zygmunt A. (110)
geografia
7 B - Kotus U. (111)
wychowanie fizyczne
7 B-2/2,7A-2/2 - Grabowski Ł. (sgM)
wychowanie fizyczne
7 B-1/2,7A-1/2 - Korcz M. (sgD)
matematyka
7 B - Walińska B. (16)
7 13:40-14:25 język hiszpański
7 B-7/9,7A-7/13 - Jankowska K. (108)
j.niemiecki
7 B-6/9,7A-6/13 - Mikulak W. (18)
j.polski
7 B - Leśniewicz E. (17)
plastyka
7 B - Zygmunt A. (20)
matematyka
7 B - Walińska B. (107)
Wychowanie rodzinne
7 B - Banaszak P. (17)
8 14:30-15:15 Etyka
Etyka 7b_SP - Ratajczak-Kawczyńska B. (16)
język hiszpański
7 B-7/9,7A-7/13 - Jankowska K. (108)
j.niemiecki
7 B-6/9,7A-6/13 - Mikulak W. (106)

Dziennik Dziennik lekcyjny 1A SP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
e_wczesnoszk
Łasowska A. (6)
08:55-09:40
e_wczesnoszk
Łasowska A. (6)
09:55-10:40
e_plastyczna
Łasowska A. (6)
10:50-11:35
wychowanie fizyczne
Łasowska A. (6)
11:45-12:30
religia
Hipnarowicz J. (6)
08:00-08:45
e_muzyczna
Łasowska A. (6)
08:55-09:40
e_wczesnoszk
Łasowska A. (6)
09:55-10:40
e_wczesnoszk
Łasowska A. (6)
10:50-11:35
e_wczesnoszk
Łasowska A. (6)
08:00-08:45
e_wczesnoszk
Łasowska A. (6)
08:55-09:40
e_wczesnoszk
Łasowska A. (6)
09:55-10:40
e_wczesnoszk
Łasowska A. (6)
10:50-11:35
j.angielski
Matuszak M. (6)
11:45-12:30
religia
Hipnarowicz J. (6)
08:00-08:45
e_komputerowa
Tomaszewska A. (6)
08:55-09:40
e_wczesnoszk
Łasowska A. (6)
09:55-10:40
wychowanie fizyczne
Korcz M. (6)
10:50-11:35
e_wczesnoszk
Łasowska A. (6)
08:00-08:45
e_wczesnoszk
Łasowska A. (6)
08:55-09:40
e_wczesnoszk
Łasowska A. (6)
09:55-10:40
wychowanie fizyczne
Łasowska A. (6)
10:50-11:35
j.angielski
Matuszak M. (6)

Dziennik Dziennik lekcyjny 1B SP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
e_plastyczna
Galas - Błaszczyk P. (7)
08:55-09:40
e_wczesnoszk
Galas - Błaszczyk P. (7)
09:55-10:40
e_wczesnoszk
Galas - Błaszczyk P. (7)
10:50-11:35
e_wczesnoszk
Galas - Błaszczyk P. (7)
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Galas - Błaszczyk P. (7)
08:55-09:40
e_wczesnoszk
Galas - Błaszczyk P. (7)
09:55-10:40
e_wczesnoszk
Galas - Błaszczyk P. (7)
10:50-11:35
e_wczesnoszk
Galas - Błaszczyk P. (7)
11:45-12:30
religia
Hipnarowicz J. (7)
08:00-08:45
e_wczesnoszk
Galas - Błaszczyk P. (7)
08:55-09:40
e_wczesnoszk
Galas - Błaszczyk P. (7)
09:55-10:40
j.angielski
Matuszak M. (7)
10:50-11:35
wychowanie fizyczne
Galas - Błaszczyk P. (7)
08:00-08:45
e_wczesnoszk
Galas - Błaszczyk P. (7)
08:55-09:40
e_komputerowa
Tomaszewska A. (7)
09:55-10:40
wychowanie fizyczne
Galas - Błaszczyk P. (7)
10:50-11:35
j.angielski
Matuszak M. (7)
11:45-12:30
religia
Hipnarowicz J. (7)
08:00-08:45
e_wczesnoszk
Galas - Błaszczyk P. (7)
08:55-09:40
e_wczesnoszk
Galas - Błaszczyk P. (7)
09:55-10:40
e_wczesnoszk
Galas - Błaszczyk P. (7)
10:50-11:35
e_muzyczna
Galas - Błaszczyk P. (7)

Dziennik Etyka 1SP - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
11:45-12:30
Etyka
Ratajczak-Kawczyńska B. (6)
11:45-12:30
Etyka
Ratajczak-Kawczyńska B. (6)