ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Odsłony: 665

Zastępstwa

wtorek, 17 października 2017
Lekcja w planie Informacja o zmianie
Godziny Lekcja Lekcja Sala Data Godziny Powiadamia
08:00 - 08:45 2 g1 - fizyka (Moczko H.) Lekcja odwołana Walińska B.
08:00 - 08:45 2 g5 - Wychowanie rodzinne (Banaszak P.) Lekcja odwołana Ziółkowska-Banach K.
08:55 - 09:40 4 A - j.polski (Wierciński K.) Moczko H. - matematyka (4 A) 20 2017-10-17 08:55 - 09:40 Walińska B.
08:55 - 09:40 3 g3-6/9 - j.niemiecki (Mikulak W.) Korcz M. - wychowanie fizyczne (3 g3-6/9) 1 2017-10-17 08:55 - 09:40 Walińska B.
08:55 - 09:40 3 g1 - historia (Banaszak P.) Ziółkowska-Banach K. - matematyka (3 g1) 19 2017-10-17 08:55 - 09:40 Walińska B.
08:55 - 09:40 3 g4 - Zajęcia techniczne (Eliks S.) Luty A. - Doradztwo zawodowe (3 g4) 107 2017-10-17 08:55 - 09:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 3 g4 - historia (Grzybowska M.) Ziółkowska-Banach K. - historia (3 g4) 111 2017-10-17 09:55 - 10:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 7 A - j.polski (Wierciński K.) Kaczorowska K. - j.angielski (7 A) 24 2017-10-17 09:55 - 10:40 Walińska B.
10:50 - 11:35 3 g3 - j.polski (Wierciński K.) Winiecka A. - informatyka (3 g3) 110 2017-10-17 10:50 - 11:35 Walińska B.
10:50 - 11:35 2 g1-6/8 - j.niemiecki (Mikulak W.) Lekcja odwołana Walińska B.
10:50 - 11:35 2 g5 - wos (Banaszak P.) Firkowska D. - j.niemiecki (2 g5) 107 2017-10-17 10:50 - 11:35 Walińska B.
10:50 - 11:35 4 A - historia (Grzybowska M.) Walińska B. - historia (4 A) 20 2017-10-17 10:50 - 11:35 Walińska B.
11:45 - 12:30 3 g3 - Zajęcia techniczne (Eliks S.) Firkowska D. - j.niemiecki (3 g3) 110 2017-10-17 11:45 - 12:30 Walińska B.
11:45 - 12:30 2 g2-6/9 - j.niemiecki (Mikulak W.) Matuszewska K. - j.angielski (2 g2-6/9) 1 2017-10-17 11:45 - 12:30 Walińska B.
12:50 - 13:35 2 g1 - j.polski (Wierciński K.) Lekcja odwołana Walińska B.
12:50 - 13:35 7 A-3/13 - j.niemiecki (Mikulak W.) Komorniczak M. - chemia (7 A-3/13) 18 2017-10-17 12:50 - 13:35 Walińska B.
13:40 - 14:25 2 g1 - j.polski (Wierciński K.) Lekcja odwołana Walińska B.
13:40 - 14:25 7 A-3/13 - j.niemiecki (Mikulak W.) Firkowska D. - j.niemiecki (7 A-3/13) 18 2017-10-17 13:40 - 14:25 Walińska B.
14:30 - 15:15 2 g1-8/8 - dziennikarst (Wierciński K.) Lekcja odwołana Walińska B.
środa, 18 października 2017
Lekcja w planie Informacja o zmianie
Godziny Lekcja Lekcja Sala Data Godziny Powiadamia
08:00 - 08:45 3 g2-2/2 - wychowanie fizyczne (Urbanowicz K.) Godlewska A. - wychowanie fizyczne (3 g2-2/2) sgM 2017-10-18 08:00 - 08:45 Walińska B.
08:55 - 09:40 2 g3 NI - Furmaniak - wychowanie fizyczne (Urbanowicz K.) Huhn M. - wychowanie fizyczne (2 g3 NI - Furmaniak) sgD 2017-10-18 08:55 - 09:40 Walińska B.
08:55 - 09:40 7 A-3/13 - j.niemiecki (Mikulak W.) Kaczorowska K. - j.angielski (7 A-3/13) 1 2017-10-18 08:55 - 09:40 Walińska B.
08:55 - 09:40 2 g3-1/2 - wychowanie fizyczne (Urbanowicz K.) Godlewska A. - wychowanie fizyczne (2 g3-1/2) sgD 2017-10-18 08:55 - 09:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 3 g3 NI - Przystanowska - fizyka (Walińska B.) Lekcja odwołana Walińska B.
09:55 - 10:40 3 g3 - fizyka (Walińska B.) Ziółkowska-Banach K. - matematyka (3 g3) 110 2017-10-18 09:55 - 10:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 2 g3-1/2 - wychowanie fizyczne (Urbanowicz K.) Godlewska A. - wychowanie fizyczne (2 g3-1/2) sgD 2017-10-18 09:55 - 10:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 2 g4 - wos (Banaszak P.) Galas - Błaszczyk P. - geografia (2 g4) 24 2017-10-18 09:55 - 10:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 7 A-3/13 - j.niemiecki (Mikulak W.) Kaczorowska K. - j.angielski (7 A-3/13) 18 2017-10-18 09:55 - 10:40 Walińska B.
10:50 - 11:35 7 B - matematyka (Walińska B.) Leśniewicz E. - j.polski (7 B) 16 2017-10-18 10:50 - 11:35 Walińska B.
10:50 - 11:35 3 g4-2/2,3g3-2/2 - wychowanie fizyczne (Urbanowicz K.) Korcz M. - wychowanie fizyczne (3 g4-2/2,3g3-2/2) sgM 2017-10-18 10:50 - 11:35 Walińska B.
10:50 - 11:35 2 g3-5/8 - j.niemiecki (Mikulak W.) Firkowska D. - j.niemiecki (2 g3-5/8) 1 2017-10-18 10:50 - 11:35 Walińska B.
10:50 - 11:35 2 g4 - historia (Banaszak P.) Tomczak-Olszowa T. - j.polski (2 g4) 17 2017-10-18 10:50 - 11:35 Walińska B.
11:45 - 12:30 3 g3 NI - Złotkowski - fizyka (Walińska B.) Lekcja odwołana Walińska B.
11:45 - 12:30 3 g4-2/2,3g3-2/2 - wychowanie fizyczne (Urbanowicz K.) Grabowski Ł. - wychowanie fizyczne (3 g4-2/2,3g3-2/2) sgM 2017-10-18 11:45 - 12:30 Walińska B.
11:45 - 12:30 2 g1-6/8 - j.niemiecki (Mikulak W.) Firkowska D. - j.niemiecki (2 g1-6/8) 1 2017-10-18 11:45 - 12:30 Walińska B.
12:50 - 13:35 2 g1 - matematyka (Ziółkowska-Banach K.) Kaczyńska A. - biologia (2 g1) 107 2017-10-18 12:50 - 13:35 Walińska B.
12:50 - 13:35 2 g3 - matematyka (Jędrzejak J.) Hipnarowicz J. - religia (2 g3) 114 2017-10-18 12:50 - 13:35 Walińska B.
12:50 - 13:35 3 g5-6/6 - j.niemiecki (Mikulak W.) Lekcja odwołana Jędrzejak J.
12:50 - 13:35 3 g1 - historia (Banaszak P.) Łasowska A. - j.polski (3 g1) 17 2017-10-18 12:50 - 13:35 Walińska B.
13:40 - 14:25 2 g2 - matematyka (Jędrzejak J.) Lekcja odwołana Kotus U.
13:40 - 14:25 3 g5 - fizyka (Walińska B.) Lekcja odwołana Jędrzejak J.
13:40 - 14:25 2 g4-5/6 - j.niemiecki (Mikulak W.) Jankowska K. - język hiszpański (2 g4-5/6) 18 2017-10-18 13:40 - 14:25 Walińska B.
13:40 - 14:25 3 g1 - wos (Banaszak P.) Piegowska D. - zajęcia z psychologiem (3 g1) 17 2017-10-18 13:40 - 14:25 Walińska B.
14:30 - 15:15 2 g2 - Wychowanie rodzinne (Banaszak P.) Lekcja odwołana Kotus U.
14:30 - 15:15 7 B-6/9,7A-6/13 - j.niemiecki (Mikulak W.) Lekcja odwołana Leśniewicz E.
14:30 - 15:15 3 g2 - matematyka (Jędrzejak J.) Lekcja odwołana Firkowska D.
czwartek, 19 października 2017
Lekcja w planie Informacja o zmianie
Godziny Lekcja Lekcja Sala Data Godziny Powiadamia
08:00 - 08:45 3 g5-2/2 - wychowanie fizyczne (Urbanowicz K.) Grabowski Ł. - wychowanie fizyczne (3 g5-2/2) sgM 2017-10-19 08:00 - 08:45 Walińska B.
08:55 - 09:40 3 g5-2/2 - wychowanie fizyczne (Urbanowicz K.) Huhn M. - wychowanie fizyczne (3 g5-2/2) SIL 2017-10-19 08:55 - 09:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 2 g4-2/2 - wychowanie fizyczne (Urbanowicz K.) Grabowski Ł. - wychowanie fizyczne (2 g4-2/2) sgD 2017-10-19 09:55 - 10:40 Walińska B.
09:55 - 10:40 3 g1 - Zajęcia techniczne (Eliks S.) Zygmunt A. - zajęcia biblioteczne (3 g1) 24 2017-10-19 09:55 - 10:40 Walińska B.
10:50 - 11:35 3 g5 - Zajęcia techniczne (Eliks S.) Walczak M. - zajęcia z pedagogiem (3 g5) 19 2017-10-19 10:50 - 11:35 Walińska B.
10:50 - 11:35 2 g4 - historia (Banaszak P.) Jędrzejak J. - matematyka (2 g4) 17 2017-10-19 10:50 - 11:35 Walińska B.
11:45 - 12:30 4 A-2/2 - wychowanie fizyczne (Urbanowicz K.) Huhn M. - wychowanie fizyczne (4 A-2/2) sgM 2017-10-19 11:45 - 12:30 Walińska B.
12:50 - 13:35 3 g4-3/6 - j.angielski (Niewiadomski M.) Moczko H. - fizyka (3 g4-3/6) 1 2017-10-19 12:50 - 13:35 Walińska B.
12:50 - 13:35 3 g4-4/6 - j.angielski (Kaczorowska K.) Moczko H. - fizyka (3 g4-4/6) 106 2017-10-19 12:50 - 13:35 Walińska B.
12:50 - 13:35 3 g2 - historia (Banaszak P.) Hipnarowicz J. - religia (3 g2) 17 2017-10-19 12:50 - 13:35 Walińska B.
13:40 - 14:25 2 g2 - wos (Banaszak P.) Lekcja odwołana Kotus U.
13:40 - 14:25 7 A-4/13 - j.angielski (Kaczorowska K.) Lekcja odwołana Kaczorowska K.
14:30 - 15:15 3 g4 - wos (Banaszak P.) Lekcja odwołana Niewiadomski M.
0
0
0
s2smodern
powered by social2s