1) Enea-Akademia Talentów- 3000zł dla uczniów

Samorząd Uczniowski zachęca do wzięcia udziału w projekcie Enea-Akademia Talentów.
Konkurs kierowany jest do uczniów, którzy chętnie biorą udział i zdobywają nagrody w zawodach sportowych, konkursach artystycznych lub naukowych. Warto już dziś zacząć kompletować wszystkie potrzebne materiały (np. kserokopie dyplomów). Najlepsi otrzymają stypendium w wysokości 3 000 zł. Zgłoszenia do 15 października!

Więcej informacji pod linkiem https://www.enea.pl/pl/akademiatalentow/newsy/enea-akademia-talentow.

Pytania proszę kierować do p. Mikulak

2) Eko-Szkoła

Nasza szkoła bierze udział w IV edycji konkursu „Eko-Szkoła” organizowanym przez „Głos Wielkopolski” oraz Stena Recycling w ramach akcji „Drzewko za makulaturę”.

Pragniemy zaprosić Państwa do włączenia się w akcję i pomoc w zbiórce jak największej ilości makulatury. Kilka lat temu udało nam się zająć IV miejsce! A jak będzie w tym roku…?

Makulaturę proszę przynosić do 17 października u p. Zbyszka (p. Woźny,dyżurka). Wszystkie osby, które przyniosą makulaturę, proszę, żeby wpisały się również na listę podając swoje imię i nazwisko oraz klasę.

Dnia 18 września 2017 roku został wybrany nowy Samorząd Uczniowski.

Przewodniczący: Łukasz Sieradzki z klasy III.2

Zastępca: Antoni Semmler z klasy III.2

W skład Samorządu Uczniowskiego wchodzą również uczniowie, którzy odznaczają się swoją kreatywnością i pomysłowością:

Marcin Ratajczyk, Małgorzata Królska, Krystyna Latour-Paczka z klasy III.4

Kacper Włoch z klasy VIIa