ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Kategoria:
24 stycznia br. nasz klasa III/1 uczestniczyła w warsztatach z doradztwa zawodowego "Mądrze zaplanuj swoją przyszłość" organizowanych przez Zespół Szkół Budowlano - Drzewnych. Zabawa była przednia, a przy okazji zdobyliśmy bardzo dużo wiedzy na temat wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji >>>GALERIA<<<

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Kategoria:

 24 listopada br. uczestniczyliśmy w akcji Miasta Poznania promującej szkolnictwo zawodowe. Akcja jest kontynuacją programu „ Szacun dla Zawodowców”, w ramach którego już po raz kolejny uczniowie mieli okazję zbliżyć się do tematyki kształcenia zawodowego. Z naszej szkoły w „Arenie Zawodowców” brało udział 129 uczniów klas III gimnazjalnych i 30 uczniów klas II. Dla wielu z nich organizowana akcja był dobrą okazją do spotkania się z przedstawicielami firm i zapoznania się z zawodami.

>>>Więcej<<<   >>>Galeria<<<

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Kategoria:
25 października b.r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Zuzanna Gogolik III3 i Laura Sobiech III3 oraz Jędrzej Konatkowski VII B, Dominik Skory II5 i Bartek Cieślowski II5 wzięła udział w I etapie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. Celem zawodów było wyłonienie najlepszej drużyny w kat. dziewcząt i kat. chłopców, które awansowały do kolejnego etapu rozgrywek. Nasze dziewczęta walczyły z reprezentacją G 58 oraz G 29 zajmując ostatecznie zasłużone II miejsce. Natomiast chłopcy rywalizowali z zespołami G 67 oraz G 58 i uplasowali się na III miejscu. 
Gratulujemy naszym reprezentantom i dziękujemy za walkę do końca :) Więcej zdjęć w >>>GALERII<<<

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Kategoria:

Pod koniec października w naszej szkole odbył się mecz towarzyski pomiędzy klasami sportowymi-  klasa III 5 kontra klasa II 5.

Po niezwykle wyrównanych zmaganiach sportowych wygrała klasa II 5. Wynik 4:2. Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że mecz charakteryzował się bardzo wysokim poziomem, a rywale kierowali się zasadami fair play. Gratulacje dla wszystkich zawodników.

Więcej zdjęć w >>>GALERII<<<

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Kategoria:
 

Uczniowie z klasy przyrodniczej (2 g3) w miniony poniedziałek wyszli, w ramach warsztatów na wystawę interaktywną „Baw się nauką” do Centrum Handlowego King Cross Marcelin. Czekało tam na nich kilka tematycznych stanowisk oraz atrakcji, na których każdy znalazł coś dla siebie. Chłopaków zainteresowały zajęcia z robotyki i podstaw programowania, podczas których mogli samodzielnie zbudować i zaprogramować swojego pierwszego robota oraz ROBOlabirynt, przez który musieli przeprowadzić robota sterując go pilotem lub naręczną opaską. Dziewczyny postanowiły wrócić do czasów dzieciństwa, budując z kloców LEGO niezwykłe budowle. Więcej zdjęć w >>>GALERII<<<

 

 

 

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s