Up

Informacja dla Rodziców

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Chcemy pomóc  Państwu  w działaniach dzięki którym, będziecie mogli Państwo  wspierać swoje dziecko w wyborze zawodu i zaplanowaniu dalszej drogi kształcenia. Państwa rola Rodzica – doradcy ma zasadnicze znaczenie w tym procesie.
W związku z powyższym pr
ezentujemy Państwu materiały, które  wspomogą Państwa
w rozmowie doradczej z własnym dzieckiem i świadomym zaplanowaniu swojej przyszłości.

Na stronie naszej szkoły znajdziecie Państwo odnośnik do materiałów wspomagających wybór szkoły w sytuacji rozpoznanego już zawodu „Szacundla zawodowców” , oraz odnośnik do CentrumDoradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu, materiał informacyjny KOWEZiU, w którym znajdziecie Państwo między innymi filmy o zawodach.

Uczniowie naszej szkoły mogą korzystać usług doradcy zawodowego i w ramach indywidualnych porad i konsultacji mogą poznać:

• swoje mocne strony, predyspozycje zawodowe, zainteresowania i uzdolnienia,

• możliwe ścieżki własnego rozwoju uwzględniające indywidualne cechy osobowościowe,

• główne trendy na rynku pracy i oczekiwania pracodawców,

Życzę powodzenia w roli doradczej

Kobusińska – Luty doradca zawodowy