Mini Targi Edukacyjne w Szkole Podstawowej Nr 91

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie klas III

Mając na uwadze zbliżający się termin wyboru dalszej drogi kształcenia zaplanowaliśmy działania, które będą formą wsparcia dla Waszych decyzji.

Program działań doradczych w dniu 4 kwietnia 2018r. obejmuje:

• o godzinie 1630 organizujemy w naszej szkole „ Mini Targi Edukacyjne” dla uczniów klas III. Prezentacja szkół średnich odbędzie się w holu szkoły (parter), a bezpośredni kontakt z przedstawicielami szkół pomoże w uzyskaniu potrzebnych, brakujących informacji.
  • od godz. 1630 będzie możliwość spotkania z przedstawicielem Centrum Doradztwa Zawodowego dla Młodzieży w Poznaniu - Panią Elżbietą Swat - Padrok
  • o godzinie 1700 - dla zainteresowanych Rodziców - konferencja „Wybrać zawód i drogę kształcenia” – prowadzi szkolny doradca zawodowy Aniela Kobusińska – Luty.

To wydarzenie zbiega się z terminem ogólnych zebrań klasowych dla Rodziców.

Zapraszamy Państwa oraz Was Uczniowie do przyjścia, aby w bezpośrednich rozmowach pozyskać dla siebie niezbędne informacje.

W tym dniu również będzie można uzgodnić termin indywidualnego spotkania
ze szkolnym doradcą zawodowym.

Aniela Kobusińska – Luty, doradca zawodowy

Informacja dodatkowa

w dniach od 23 – 25 marca br. rozpoczną się Targi Edukacyjne w pawilonie nr 15 na terenie MTP . Zachęcam do udziału i zwiększania zasobu swoich informacji niezbędnych do świadomego i odpowiedzialnego planowania zawodowej przyszłości.