W poniedziałek 01.10.2018 roku klasy pierwsze obchodziły w świetlicy szkolnej dzień chłopaka. Zaraz po lekcjach, dzieci z uśmiechem na twarzach przebrały się w balowe stroje.

Zabawę zaczęliśmy słodko, bo od zjedzenia krówek. Można było także potańczyć w rytm znanych przebojów, pobawić się na placu zabaw, a na koniec dnia pooglądać ulubione bajki.

>>>GALERIA<<<

Praca plastyczna dzieci z klasy 1

Zaśmiecanie naszej planety, to naprawdę ważny problem. Każdego dnia z tego powodu powietrze i gleba są coraz bardziej zanieczyszczone, zwierzęta umierają, a ludzie chorują. To temat, który był poruszany z dziećmi ze świetlicy w klasach pierwszych.

Tego dnia rozmawiałam z dziećmi, dlaczego warto segregować śmieci, a także, jak wiele możemy zrobić bawiąc się tym, co zwykle wyrzucamy do kosza. Z plastikowych butelek po piciu oraz kartonów po produktach spożywczych dzieci stworzyły naprawdę wspaniałe prace.