Lekcja wf-u to nie tylko ciężka praca, ale przede wszystkim dobra zabawa. Najlepiej wie o tym klasa IV :) Dziś dziewczęta próbowały swoich sił w skokach na skakance i już wkrótce dowiecie się jak im poszło, ale póki co zobaczcie co się dzieje, gdy Pani powie..."stajemy do zdjęcia" :) >>>GALERIA<<<

NAJLEPSZA SKAKANKA SP 91

Uczestnicy: wszystkie uczennice SP 91 i klasy 1A, 1B

Termin: II półrocze

Szczegóły konkursu

W czasie lekcji wychowania fizycznego zadaniem uczniów jest wykonanie jak największej liczby skoków w czasie 1 minuty. Na poziomie każdej klasy zostanie wyłoniony najlepiej skaczący uczeń i tym samym przejdzie do kolejnego etapu. Następnie z całej szkoły zostanie wyłoniony uczeń najlepiej skaczący i zostanie nagrodzony.

Każdy uczeń, który przystąpi do pierwszej próby w konkursie otrzyma 2 plusy do aktywności, przy podjęciu kolejnej próby otrzyma dodatkowy plus. Uczeń z najwyższym wynikiem z danej klasy otrzyma ocenę celującą do aktywności.

Organizatorzy: nauczyciele wychowania fizycznego

W dniu 13.12.2017r. nasi zawodnicy rozpoczęli zmagania w ćwierćfinałowej grupie Ligi Halowej Piłki Nożnej. Do półfinałów przechodziły 2 najlepsze zespoły z grupy. Nasi zawodnicy trafili na przeciwników z G67, G9 oraz G5. Po zaciętej pierwszej rundzie zmagań piłkarskich nasza drużyna zajmowała 3 miejsce.

18.12.2017r. odbyły się rewanże z w/w zespołami. Po zakończonej rywalizacji naszym zawodnikom niestety nie udało się podnieść z 3-ego miejsca i tym samym nie przeszli do półfinałów. Zmagania były naprawdę ciężkie i wymagające. Pomimo napotkanych trudności nasza reprezentacja zaciekle walczyła do końca, dała z siebie wszystko i pokazała prawdziwego ducha walki.

>>> ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ <<<

TRWA AKCJA SPORTOWA „KAŻDY MIESIĄC TEMATYCZNIE”:

„GRUDZIEŃ MIESIĄCEM SKOKÓW”

Zadanie polega na interpretacji tematu w wybranej formie: plakatu, prezentacji, opowiadania, wiersza lub np. piosenki czy pantomimy.

Udział w akcji może wziąć każdy uczeń (można również dobierać się w pary).

Prace należy dostarczyć do 22.12.2017 (środa) do pokoju nauczycieli wychowania fizycznego.

Każdy uczestnik zostanie doceniony

Zachęcamy do udziału

Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele wf