TRWA AKCJA SPORTOWA „KAŻDY MIESIĄC TEMATYCZNIE”:

„GRUDZIEŃ MIESIĄCEM SKOKÓW”

Zadanie polega na interpretacji tematu w wybranej formie: plakatu, prezentacji, opowiadania, wiersza lub np. piosenki czy pantomimy.

Udział w akcji może wziąć każdy uczeń (można również dobierać się w pary).

Prace należy dostarczyć do 22.12.2017 (środa) do pokoju nauczycieli wychowania fizycznego.

Każdy uczestnik zostanie doceniony

Zachęcamy do udziału

Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele wf

20 Listopada 2017r. w Gimnazjum nr 29 odbył się pierwszy etap rozgrywek w koszykówce chłopców. Nasi koszykarze rywalizowali z gospodarzem zawodów G 29 oraz G 18 (International School of Poznań). Rywalizację ukończyliśmy na II miejscu pokonując zespół ISOP i odnosząc porażkę z G 29. Reprezentanci naszej szkoły pokazali charakter i walczyli dzielnie o każdą piłkę. Gratulacje dla wszystkich koszykarzy.

Pod koniec października w naszej szkole odbył się mecz towarzyski pomiędzy klasami sportowymi-  klasa III 5 kontra klasa II 5.

Po niezwykle wyrównanych zmaganiach sportowych wygrała klasa II 5. Wynik 4:2. Trzeba wyraźnie zaznaczyć, że mecz charakteryzował się bardzo wysokim poziomem, a rywale kierowali się zasadami fair play. Gratulacje dla wszystkich zawodników.

Więcej zdjęć w >>>GALERII<<<