Znamy już Mistrza Turnieju piłki nożnej o Puchar Dyrektora SP 91 !!!
Po kilku tygodniach rozgrywek najlepszą drużyną okazała się klasa III5 - Anty Tuski, która nie przegrała żadnego meczu !! Na drugim miejscu uplasowała się klasa II5 - Bałwany, a ostatnie miejsce na podium przypadło klasie III2 - Powstańcy Chmielnickiego. Dalsze miejsca zajęli kolejno - klasa III3 - The Orgas Team, klasa III4 - Szyszki, klasa II2 - Oficjalni Chuligani Jezusa Chrystusa, klasa III5 - Warta Poznań, klasa VIIA - FC Bolszewiki. Najlepszym strzelcem Turnieju został Kamil Kasprzak z klasy II5 (Bałwany) z 14 golami na koncie !!!
Wszystkim drużynom gratulujemy i dziękujemy za udział !!! >>>GALERIA<<<

23 maja na stadionie Olimpii Poznań odbyły się zawody lekkoatletyczne, w których wzięła udział także Nasza Szkoła. Po kilkugodzinnych zmaganiach udało nam się zdobyć 4 medale!!

Srebro zdobył Kamil Matyja w biegu na 2000 metrów,

a brąz wywalczyli:

Olga Rybczyńska w skoku wzwyż,

Piotr Durczyński w biegu na 300 m

Olaf Czyż w biegu na 1000m.

Pozostali Nasi reprezentanci również wypadli bardzo dobrze i godnie reprezentowali SP 91!! Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy wspaniałych występów!!! >>>GALERIA ZDJĘĆ<<<

Lekcja wf-u to nie tylko ciężka praca, ale przede wszystkim dobra zabawa. Najlepiej wie o tym klasa IV :) Dziś dziewczęta próbowały swoich sił w skokach na skakance i już wkrótce dowiecie się jak im poszło, ale póki co zobaczcie co się dzieje, gdy Pani powie..."stajemy do zdjęcia" :) >>>GALERIA<<<

Ruszył szkolny turniej siatkówki chłopców. PIERWSZE MECZE JUZ 5 kwietnia.

Zgłosiło się 8 drużyn
- III 2 - dwie drużyny
- II 2
- III 3
- III 5
- II 4
- 7 B
- III 4
Drużyny będą rywalizować w dwóch grupach o możliwość gry w finale. Mecze będą odbywać się zawsze w czwartki. ZWYCIĘZCĘ POZMAMY POD KONIEC MAJA.

NAJLEPSZA SKAKANKA SP 91

Uczestnicy: wszystkie uczennice SP 91 i klasy 1A, 1B

Termin: II półrocze

Szczegóły konkursu

W czasie lekcji wychowania fizycznego zadaniem uczniów jest wykonanie jak największej liczby skoków w czasie 1 minuty. Na poziomie każdej klasy zostanie wyłoniony najlepiej skaczący uczeń i tym samym przejdzie do kolejnego etapu. Następnie z całej szkoły zostanie wyłoniony uczeń najlepiej skaczący i zostanie nagrodzony.

Każdy uczeń, który przystąpi do pierwszej próby w konkursie otrzyma 2 plusy do aktywności, przy podjęciu kolejnej próby otrzyma dodatkowy plus. Uczeń z najwyższym wynikiem z danej klasy otrzyma ocenę celującą do aktywności.

Organizatorzy: nauczyciele wychowania fizycznego