Odsłony: 43

We wtorek, 17 września 2019r. uczniowie klas 1a, 1b i 1c wybrali się na swoją pierwszą wycieczkę do Ogrodu Botanicznego. Wycieczka miała charakter integracyjny. Ogród Botaniczny przywitał dzieci malowniczym, jesiennym krajobrazem oraz bogactwem

i różnorodnością gatunków roślin. W Ogrodzie zostały przeprowadzone  przez wychowawczynie lekcje przyrodnicze. Dzieci poszukiwały oznak jesieni oraz próbowały odnaleźć różnice między drzewem, a krzewem, rozpoznawały znajome gatunki drzew, krzewów i roślin zielonych.

W dalszej części wycieczki odbyły się gry i zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci bawiły się chustą animacyjną, brały udział w zabawach taneczno – ruchowych i sprawnościowych oraz nauczyły się tańca integracyjnego.

>>GALERIA<<