ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Odsłony: 822

Podziękowania składamy wszystkim darczyńcom, którzy wzięli udział w tegorocznej akcji „Pomóż jeśli możesz” i dostarczyli do szkoły rzeczy potrzebne dla schroniska dla zwierząt oraz ptaków na zimę. Wasze dary trafiły tym razem do małego schroniska „Azorek” w Obornikach Wielkopolskich. W schronisku przebywa aktualnie około 100 psów, które z uwagi na porę roku czekają nie tylko na ciepłe koce, czyste ręczniki i karmę, ale przede wszystkim na odpowiedzialną adopcję. Po rozmowie z pracownikami schroniska postanowiliśmy kontynuować zbiórkę dla porzuconych i zziębniętych psów. Aktualne potrzeby Schroniska w Obornikach to: dobrej jakości sucha i mokra karma dla psów (firmy Animonda, Britt lub inna ze sklepu zoologicznego!), środki higieniczne dla psów oraz wszelkie środki do utrzymania czystości: płyny do mycia naczyń, podłóg, do prania, papierowe ręczniki.

Prosimy zatem o przynoszenie tych rzeczy do szkoły. Przekażemy je również temu schronisku i przemiłym opiekunom tam pracującym. A zatem zbiórka dla psów trwa dalej!

Raz jeszcze dziękujemy za pomoc i prosimy o dalszą! >>>GALERIA<<<

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Kategoria: