ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Odsłony: 633

W poniedziałek w naszej szkole miało miejsce otwarcie nowego boiska, bieżni, placu zabaw oraz ogrodu sensorycznego. Dla uczniów z pewnością było to niezwykle ważne wydarzenie, na które czekali ze zniecierpliwieniem.

Około godziny 13 przedstawiciele każdej z klas, nauczyciele oraz goście specjalni spotkali się na sali gimnastycznej na krótkim przedstawieniu, podczas, którego uczniowie przedstawiali swoje talenty zarówno artystyczne jak i gimnastyczne. Nasi goście mieli okazję obejrzeć pokaz eksperymentów klasy przyrodniczej i spróbować przygotowanego przez uczniów tajemniczego napoju z suchym lodem. Po przedstawieniu wszyscy udali się na oficjalne otwarcie, którym było przecięcie wstęgi. Następnie ksiądz z sąsiedniej parafii poświęcił boisko i plac zabaw, abyśmy mieli pewność, że będzie na nim bezpiecznie.

Uważam, że jest to bardzo dobra zmiana w naszej szkole. Wszyscy uczniowie z pewnością nie mogą się doczekać pierwszych, ciepłych wiosennych dni podczas, których będą mogli wypróbować boisko i bieżnię na lekcjach wf-u. Młodsze dzieci już bawiły się na nowym placu zabaw!

Julia Gulik

>>>GALERIA<<<

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Kategoria: