Odsłony: 29

Dnia 16 listopada 2018 roku wraz z klasą wybraliśmy się na przedstawienie pt. "Zebranie" do Multikina 51. Było to przedstawienie, podczas którego mogliśmy wypowiedzieć swoje zdanie, a nawet wziąć w nim udział.

Spektakl opowiadał o grupie rówieśników z tej samej klasy, którzy próbowali rozwiązać problem: "Kto spłukał Jasiowi głowę w toalecie?!". Każde z dzieci przedstawiło swoją wersję zdarzenia i za wszelką cenę chciało udowodnić swoją winę. My widzowie mogliśmy wyrazić swoją opinię na temat każdej z sytuacji i stwierdzić, kto naszym zdaniem, tak naprawdę dopuścił się tego okropnego czynu. Niektóre z dzieci zostały zaproszone na scenę do odegrania jednej z ról. Był to plus tego przedstawienia.

Julia Gulik i Nadia Lóssa