ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Odsłony: 688

Zapraszamy serdecznie na Mistrzostwa Polski w Go do Poznania!

Jest to niezwykła impreza, która już w dniach 8-11 listopada 2018 odbędzie się w Poznaniu. Wydział Matematyki i Informatyki UAM zamieni się wówczas w prawdziwe Miasteczko Goistyczne, otwarte zarówno dla zaawansowanych graczy, jak i dla tych którzy dopiero rozpoczną swoją przygodę z Go.

Czym jest Go? Gra Go przywędrowała do nas z Dalekiego Wschodu, gdzie od tysięcy lat uczy strategicznego i logicznego myślenia, a także rozwija szacunek dla przeciwnika. Mimo, że gra Go ma proste zasady, to możliwych partii jest więcej niż atomów we wszechświecie!    W programie Mistrzostw Polski w Go m.in.:

  • Liga - Ośmiu najlepszych graczy walczy o tytuł Mistrza Polski.  
  • AlphaGo - Pokaz filmu dokumentalnego AlphaGo - kulisy powstania sztucznej inteligencji, która zatrzęsła światem graczy Go
  • Turniej Towarzyszący - Gracze z całej Polski spotkają się aby rywalizować w miłej atmosferze oraz w wolnych chwilach kibicować finalistom.
  • Strefa Nauki - Gdzie każdy może przyjść! Tłumaczymy zasady, gramy symultany, a także robimy mini turnieje dla początkujących. Dodatkową atrakcją będą warsztaty origami.


Wstęp na całe wydarzenie jest bezpłatny!
Szczegółowy harmonogram oraz więcej informacji na stronie http://mp.go.art.pl 
Zapraszamy również na facebooku: https://www.facebook.com/events/2349516711728504/

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Kategoria: