Odsłony: 86

W dniu 25 września 2017r. uczniowie klas VII wraz ze swoimi wychowawcami oraz zastępcami wychowawców udali się do Osady Traperskiej w Bolechówku, aby wspólnie spędzić czas i lepiej się poznać. Wyjazd był również okazją do rywalizacji międzyklasowej podczas traperskich potyczek.

Natomiast następnego dnia uczniowie wybrali się na wycieczkę: Śladami Józefa Wybickiego m.in. odwiedzili miejsce pochówku Patrona na tzw. „Skałce Poznańskiej”.

A oto, co o Dniach Integracji sądzą uczniowie:

- „Było ciekawie i przyjemnie, dzięki tym dniom można było się czegoś dowiedzieć”.

Leon

- „Pierwszy dzień w agroturystyce był szczególnie ciekawy, spędzony wśród zwierząt w pięknej scenerii. W drugim dniu można było posłuchać o historii Poznania, o zabytkach i kulturze.”

Pola

Więcej w <<<GALERII>>>