ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Kategoria:

UWAGA RODZICE KLAS VI

RUSZAJĄ ZAPISY DO KLASY VII DWUJĘZYCZNEJ OD 23 DO 26 KWIETNIA.

ZAPISY W KANCELARII SZKOŁY.

 

Na wniosek rodzica złożony w sekretariacie szkoły przyjmujemy uczniów do klas IV - VIII

Terminy rekrutacji do klasy siódmej dwujęzycznej:

 

  • od 23 kwietnia do 26 kwietnia – składanie wniosków o przyjęcie do klasy VII dwujęzycznej szkoły podstawowej w sekretariacie szkoły

 

  • 9 maja godzina 13.00 – przeprowadzenie sprawdzianu predyspozycji językowych w SP 91

 

Szanowni Państwo w Szkole Podstawowej nr 91 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. J. Wybickiego w Poznaniu obcym językiem wiodącym jest język angielski, drugim językiem obcym jest język niemiecki lub hiszpański.

Natomiast w klasach dwujęzycznych językiem obcym wiodącym jest język niemiecki lub angielski, drugim językiem obcym jest język niemiecki, angielski lub hiszpański.

Podstawa prawna art. 154 pkt 4, st. 1 i 2 ustawy Prawo Oświatowe

Drzwi otwarte

We wtorek 13 marca odbyły się w naszej szkole drzwi otwarte dla rodziców i uczniów klas pierwszych. Zobaczcie >>>GALERIĘ<<<

0
0
0
s2smodern
powered by social2s
Kategoria:

Na okres przedświąteczny, tj. 27.03.2018, przenieśliśmy w naszej szkole obchody Światowego Dnia Liczby PI. Na drzwiach klas pojawiły się tajemnicze kartki z liczbami, a korytarz ozdobiły prace promujące Święto Liczby PI wykonane przez uczniów klas gimnazjalnych. W szkolnej telewizji emitowano prezentację przygotowaną przez reprezentantów grupy projektowej z klasy II-2.

W konkursie plastyczno-matematycznym „PI-sanki” wzięli udział uczniowie klasy II-4: Zuzanna Przydryga oraz Bartosz Grzęda.

Rywalizację o tytuł "Mistrza Liczby PI" wygrał Maciej Apanowicz kl. III-5 zapamiętując 97 cyfr w rozwinięciu dziesiętnym liczby PI. Drugie miejsce zajął Kacper Hoffmann kl.III-5 (72 cyfry), a trzecie Jakub Mańczak kl. III-5 (62 cyfry). Gratulujemy!

>>>GALERIA<<<

0
0
0
s2smodern
powered by social2s